Kai verstelbare kruk, grijze stof
4,8/5 Uitstekend
9500+ beoordelingen
Je bespaart 15% (€ 30)
Betaal pas over 30 dagen met
Zoals op
Betaal pas over 30 dagen met
Gratis verzending & omruilen
14 dagen retour; 2 jaar garantie
Moderne barkruk met vierkante zitting
Deze moderne barkruk met vierkante zitting heeft een eenvoudige, rechttoe rechtaan stijl met bescheiden proporties. Een horizontale lijn op de zitting zorgt voor een mooie textuur en geeft de kruk een leuke aanblik.
Trompetvormig onderstel in zwart mat metaal
Het trompetvormige onderstel is gemaakt van zwart mat metaal, wat de moderne uitstraling van de kruk extra onderstreept en een stijlvolle toevoeging aan elk interieur biedt.
Comfort en stijl gecombineerd
Deze barkruk past goed in verschillende soorten interieurs dankzij de eenvoudige look. Horizontale stiksels geven de zitting, gemaakt van polyester stof met een rauwe industriële look, extra textuur. De voetsteun zorgt voor comfortabel zitten, en de verstelbare hoogte en draaifunctie bieden extra gemak.
Hoogtepunten
- Past goed in verschillende soorten interieurs dankzij de eenvoudige look
- Horizontale stiksels geven de barkruk textuur
- Polyester stof met een rauwe industriële look
- Voetsteun om comfortabel te zitten
- Verstelbare hoogte en draaifunctie
| Breedte | 50 cm |
|---|---|
| Hoogte | 110.5 cm |
| Diepte | 46 cm |
| Zithoogte | 61-82 cm |
| Zitbreedte | 46 cm |
| Zitdiepte | 38 cm |
| Rugleuning hoogte | 30.5 cm |
| Draagvermogen | 110 kg |
| Productsoort | Barkruk |
|---|---|
| Range | Kai |
| Kleur | Grijs |
| Kleur zitting | Antraciet |
| Kleur stoelpoot | Zwart |
| Materiaal | Stof |
| Materiaal zitting | Stof |
| Materiaal frame | Metaal |
| Functies | in hoogte verstelbaar, Draaibaar |
| Montage | Volledige montage nodig |
| Garantie | 2 jaar |
9500+ TRUSTPILOT REVIEWS
























