Vinny eetkamerstoel, velvet met zwart onderstel
4,8/5 Uitstekend
9500+ beoordelingen
Special Price € 69 Normalpris € 139
Je bespaart 50% (€ 70)
Op voorraad
Nog %1 beschikbaar
SKU
10906-x
Vandaag besteld, morgen in huis
Zoals op
Betaal pas over 30 dagen met
Gratis verzending & omruilen
14 dagen retour; 2 jaar garantie
De Vinny velvet eetkamerstoel is een uitstekende keuze als je op zoek bent naar een stijlvolle en toch comfortabele eetkamerstoel.
Slijtvast materiaal
Met zijn gewatteerde velvet bekleding is de eetkamerstoel comfortabel en strak tegelijk. De velvet stof is slijtvast en zeer gemakkelijk schoon te maken. De zwart gepoedercoate poten maken het elegante ontwerp van de stoel af.Mid-century ontwerp
Met een mid-century eetkamerstoel als Vinny past hij gegarandeerd perfect in je keuken of eetkamer. Of voeg hem toe aan je wachtkamer of kantoor en verwelkom je gasten in stijl. Kies uit Grijs, Groen of Geel en vind je perfecte match of kies een combinatie met lederlook bekleding!Dimensions
| Breedte | 57 cm |
|---|---|
| Hoogte | 83 cm |
| Diepte | 62 cm |
| Zithoogte | 48 cm |
| Armleuning hoogte: | 65 cm |
| Rugleuning hoogte | 39 cm |
| Draagvermogen | 130 kg |
Details
| Productsoort | Eetkamerstoel |
|---|---|
| Range | Vinny |
| Kleur stoelpoot | Zwart |
| Materiaal | Velvet |
| Functies | met armleuningen |
| Montage | Te monteren poten |
| Garantie | 2 jaar |
Schrijf je eigen review
You may also be interested in
-
Textiel onderhoudssetSpecial Price € 25 Normalpris € 39
9500+ TRUSTPILOT REVIEWS


